Благодійний фонд відзвітував про те, що було закуплено для Олександрівської лікарні

Голова Київської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, засновник благодійниго фонду, народний депутат України Вадим Столар розповів, чим саме він вже допоміг Олександрівській клінічній лікарні в боротьбі з епідемією коронавірусу.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Політик повідомив, що в Олександрівську клінічну лікарню за період з 16 до 18 березня було передано 468 респіраторів, 1826 комбінезонів, 30000 вакуумних пробірок для дослідження крові, 10000 голок для тих самих досліджень, 10000 одноразових холдерів для пробірок, 7 систем для прибирання Mistral Moboxx, 400 насадок для системи прибирання, 750 спеціальних маркованих ганчірок і 300 маркованих серветок для прибирання.

«Почали допомагати Київській міській клінічній лікарні №4. Передали 200 комбінезонів. Також формуємо списки необхідного для інших опорних лікарень. Найближчим часом надамо інформацію про ці потреби», – додав парламентарій.

За його словами, вже зараз очевидна гостра потреба лікарень в одноразовому захисті – респіраторах і комбінезонах.

«З огляду на величезний дефіцит цих товарів на ринку, будемо вдячні за контакти дистриб'юторів в Україні або за її межами», – написав Вадим Столар, підкресливши, що й надалі буде допомагати.

 

Опубликовано: 18 марта 2020
×
Зворотній зв'язок
×
Підписатися