Благодійний фонд Вадима Столара надав Олександрівській лікарні 500 респіраторів і 800 комбінезонів

Благодійний фонд надав Олександрівській лікарні понад 800 захисних комбінезонів і близько 500 респіраторів.

Про це з посиланням на персонал медустанови написала журналіст і телеведуча Наташа Влащенко у себе на Facebook

«Тільки що в ефірі я пообіцяла рекламувати будь-якого бізнесмена, будь-якого політика і будь-яку компанію, які привозять в Українські лікарні необхідне обладнання. З медиками постійно на зв'язку! 5 хвилин тому мій знайомий доктор з Олександрівської лікарні сказала, що Вадим Столар сьогодні привіз лікарям «на передовій» засоби індивідуального захисту», - написала журналіст.

Вона також назвала кількість одиниць наданої Вадимом Столар допомоги та наголосив на важливості захисту лікарів, які рятують українців від смертельного коронавірусу.

«Він (Вадим Столар, - ред.) Передав понад 800 захисних комбінезонів для медпрацівників установи. Також лікарня отримала близько 500 респіраторів індивідуального захисту. Тепер лікарі, які щодня перебувають в епіцентрі боротьби з вірусом, будуть захищені. А значить шанси є не тільки у них, але і у тих, кого вони рятуватимуть. Я починаю цей марафон, і буду писати кожен день, куди що і ХТО купує. Вважайте, це такий самий захист Батьківщини, як в 2014», - підсумувала Наташа Влащенко.

Опубликовано: 16 марта 2020
×
Зворотній зв'язок
×
Підписатися